ALPHA INNOTEC SPLIT šilumos siurbliai

Ekonomiški baziniai modeliai šilumos siurblių ORAS VANDUO

 

Šilumos siurbliai ORAS – VANDUO

SPLIT SERIJA

Aeroterminio šidymo šilumos siurbliai pritaikyti Lietuvai. Kompaktiški ekonominės klasės modeliai

Alpha-InnoTec vienas iš šilumos siurblių gamintojų lyderių Europoje. Modernūs sprendimai, aukščiausio lygio technologijos ir patrauklaus dizaino produktai. Premium prekės ženklas. Žinios, ilgametė patirtis, kokybė, „know-how”, ir aukščiausio lygio specialistai. Alpha-InnoTec – tai Kokybės ženklas kuris tapo patikimos ir ilgaamžės technikos įrodymu ir frazė „Pagaminta Vokietijoje“ kuria galima visada pasikliauti puikiai tinka būtent ALPHA INNOTEC.

Aukštus reikalavimai sau. Komandos inžinieriai reguliariai ir išsamiai testuoja įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir jie visada įvertinami aukščiausiais balais. Šie šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, o kokybę įrodo tarptautiniai sertifikatai, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.

5 metų garantija

Mes taip pasitikime savo įranga, kad jai suteikiame 5 metų garantiją, o darbams – NET 7 METŲ. Mes žinome, kad viskas bus gerai.

Efektyvumas

Aukščiausio lygio ir efektyvumo siurbliai. COP siekia 5,09. A+++ Energetinė klasė

Pagaminta Vokietijoje

Viskas pagaminta ir surinkta Vokietijoje. Tai garantuoja aukščiausią produktų kokybę, patikimumą ir pripažinimą visame pasaulyje

Tylus veikimas

Visi mūsų šilumos siurbliai veikia itin tyliai ir nekelia jokio triukšmo. Galėsite mėgautis namų ramybe.

Valdymas intenretu/telefonu

Visus siurblio nustatymus galima atlikti internetu (stebėti, diagnozuoti ir ištaisyti klaidas per atstumą).

Taupus ir ekonomiškas

Veikia itin ekonomiškai, ekologiškai, taupiai. Sutaupo daug pinigų ir nekenkia gamtai.

Gamintojas

Alpha-innotec – vienas žinomiausių ir geriausių šilymo siurblių gamintojų pasaulyje

Energetinė klasė / energinis efektyvumas

Dauguma naujausių siurblių yra įvertinti A+++ Energiniu sertifikatų

Namo dydžiai

Turime siurblių visiems namo dydžiams. Taip pat šildymo sprendimų komercinėms patalpoms

Sertifikatai ir priežiūra

Namai su šiuo siurbliu atitinka Passive house klasifikacija o patį siurblį vertina ir prižiūri įvairios laboratorijos ir institutai.

Alpha-innotec

Alpha-InnoTec yra vienas iš šilumos siurblių gamintojų Europoje lyderių. Novatoriški sprendimai nustato geoteriminio šildymo standartus visame pasaulyje. Daug patenkintų klientų naudojasi ne tik mūsų šilumos siurbliais, bet ir žiniomis bei patirtimi. Kokybės ženklas Alpha-InnoTec jau seniai tapo patikimos ir ilgaamžiškos technikos „Pagaminta Vokietijoje“ sinonimu, kuria galima visada pasikliauti.

Mes keliame sau aukštus reikalavimus. Jų laikysimės ir ateityje. Kasendorfe (Vokietija) yra viena moderniausių gamyklų pasaulyje. Mes reguliariai ir išsamiai testuojame mūsų įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir gauname geriausius įvertinimus. Mūsų šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, jie turi tarptautinius sertifikatus, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.

„Alpha innotec“ nuo 1998 m. Kuria, gamina ir parduoda į rinką orientuotus ir patogius šilumos siurblius. Nuolatinė produktų plėtra mūsų pačių mokslinių tyrimų ir plėtros centre, taip pat mūsų ilgametė energiją taupančių sprendimų gamintojų patirtis suteikia jums garantiją, kad jūs priėmėte tinkamą sprendimą pasirinkdami alpha-innotec Šilumos siurbliai yra kokybiški, modernūs, lengvai montuojami ir valdomi ir patikimi, bei ilgaamžiai. Turėdami platų asortimentą galime pasiūlyti kiekvienam tinkamiausią variantą, kuris tiksliai atitinka jūsų poreikius.

Daugiau apie šiuos siurblius

Kokybės sertifikatai ir pripažinimas.

Mūsų siurbliai atitinka aukščiausius Europos reikalavimus ir įvertinti pripažintų laboratorijų. Mūsų įranga atitinka A+++ ir Passive house namo klasifikacijas

Daugiau sertifikatų

Privalumai ir galimybės

Šilumos siurbliuose įmontuota įvairių technologijų. Šių metų modeliuose, kuriuos montuojame galioja šios:

Protingo namo ir išmanaus valdymo sistemos
Kintamo galingumo
Paruoštas fotovoltinėi sistemai. Saulės energija
Web/app valdymas internetu, kompiuteriu, mobiliuoju telefonu
Energijos efektyvumo klasė a+++
Šildomo vandens temperatūra 65 laipsniai. Be teno. Tekmės temperatūra
Vėsinimo funkcija
Integruotas karšto vandens ruošimas
Šildymo funkcija

5 metų garantija

Alterra serijos šilumos siurbliams suteikiame 5 metų garantiją, o darbams – galim suteikti net 7 METŲ garantiją. Mes žinome, kad viskas bus gerai.

Šilumos siurbliams alterra, paleidimo į eksploataciją metu suteikiama standartinė 2 metų garantija. Garantija pratesiama iki 5 metų, šilumos siurblį prijungus prie nuotolinio aptarnavimo serverio alpha web.

Šilumos siurblį prijungti prie alpha web būtina ne vėliau, kaip per 1 metus nuo šilumos siurblio paleidimo į eksploataciją dienos. alpha web paslauga (planas HOME) yra nemokama, vartotojui reikia tik prijungti šilumos siurblio valdiklį prie namų kompiuterinio tinklo maršrutizatoriaus, turinčio prieigą prie interneto.

Efektyvumas

Efektyvumas ir šildymo kaštų taupymas tai šio siurblio svarbus privalumas. Aukščiausio lygio ir efektyvumo siurbliai. COP siekia 5,09. A+++ Energetinė klasė

alterra serijos produktai yra energijos efektyvumo lyderiai. Su ypač kokybiška karšto vandens talpos izoliacija šilumos centras WZS pasižymi ypatingai mažais šilumos nuostoliais. Alterra šilumos siurbliai užtikrina optimalų patalpų klimatą 365 dienas per metus – nėra efektyvesnio būdo šildyti, vėsinti ir ruošti karštą vandenį.

VALDYMAS INTERNETU

Valdymas internetu iš bet kurio įrenginio visame pasaulyje.

Naudodami specialias programėles galite valdyti savo šildymo sistemą iš bet kurio pasaulio taško asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Valdiklis Luxtronik 2.1 pasiekiamas ir per namų kompiuterinį tinklą, ir internetu.

YPATINGAI TYLUS VEIKIMAS

Alterra serijos šilumos siurbliai džiugina ypač tyliu veikimu!

Dėl itin kokybiškos, optimizuotos garsui gamybos technologijos ir dvigubos garso izoliacijos, pagrįstos Box-in-Box (dežė-į-dėžę) sistema, šilumos siurblys pasiekia ypač žemas garso emisijos reikšmes. Montuotojui tai palengvina sprendimą, net jei reikalavimai garsui yra labai griežti.

Pagaminta Vokietijoje

Elegantiškas dizainas ir aukštos kokybės medžiagos, naujausia technika ir kokybiška gamyba – jau daugelį metų tai alpha innotec prekinio ženklo sinonimas – pagaminta Vokietijoje.

Naujas alterra serijos šilumos siurblių dizainas atspindi alpha innotec klientų požiūrį į kokybę. Blizgantis plastikas prietaiso priekyje ir kruopščiai parinktas spalvų derinys – antracitas/sidabras – dera su kiekvienu patalpos interjeru.

Keli techniniai faktai
 • LENGVAS VALDYMAS – Paprastas aiškus valdiklis, meniu lietuvių kalba.
 • INVERTINIAI MODELIAI – Dauguma mūsų modelių yra invertiniai.
 • DIDELIS PASIRINKIMAS – Plati modelių gama pagal visų poreikius.
 • 65°C TEMPERATŪRA – Karšto vandens paruošimas iki 65°C be teno

LWD – SĖKMINGIAUSIAS ŠILUMOS SIURBLYS

Perkamiausias savo klasėje

alira LWD montuojami lauke šilumos siurbliai oras/vanduo jau daugelį metų įsitvirtino rinkoje ir sužavėjo savo lankstumu, efektyvumu ir patikimumu. Jų nesenstantis ir patrauklus dizainas, net ir montuojant ties pastato siena puikiai įsilieja ir nedarko pastato eksterjero dizaino vientisumo.

Platus šildymo galios spektras nuo 3 iki 18 kW

Su Hidraulikos Moduliu HMD 2 galima valdyti 2 LWD vienu metu ir tokiu būdu pasiekti ne tik didesnę šildymo galią, bet ir labiau prisitaikyti prie kintančių pastato šildymo poreikių. Jei reikia, į vieną sistemą galima sujungti net iki 4 LWD šilumos siurblių ir pasiekti iki 36 kW šildymo galią!

Šildyti ir vėsinti su vienu įrenginiu

alira LWD RX – serijos įrenginiai sukuria ypač malonų patalpų klimatą. Su jais galima ne tik patogiai šildyti žiemą, bet ir aktyviai vėsinti vasarą.

Privalumai

 • paruoštas ateičiai dėl natūralaus šaltnešio
 • atsparus korozijai dėl anoduoto aliuminio korpuso
 • montavimas be šaltininko pažymėjimo
 • plačios kombinavimo galimybės – lankstus pritaikymas
 • šildymo vandens temperatūros iki 70 °C be elektrinio šildytuvo pagalbos
 • EnEV- reikalavimus atitinkantys priedai – greitas ir saugus sumontavimas
 • patogus valdiklis su intuityviai suprantamu grafiniu meniu lietuviu kalba
 • integruota nuotolinio stebėjimo ir valdymo internetu/LAN funkcija
 • pagaminta Vokietijoje
 • 5 metų garantija

alira LWDV – Geriausias savo klasėjeI

MODERNIAUSIA INVERTERINĖ TECHNOLOGIJA SUPORUOTA SU ATEITIES REIKALAVIMUS ATITINKANČIU NATŪRALIU ŠALTNEŠIU

alira LWDV lauke montuojami šilumos siurbliai oras/vanduo apjungia ateities reikalavimus atitinkančio, natūralaus šaltnešio panaudojimą su moderniausia inverterine technologija!

Ypač tylus veikimas

Dėl specialios, aukštos kokybės garsui optimizuotos konstrukcijos alira LWDV veikia ypatingai tyliai. Naujai sukurta tyliojo režimo funkcija prisideda prie dar tylesnio veikimo naktį. alira LWDV gali būti įrengtas net ir mažuose kiemuose, kur kaimynai yra labai arti: jo garsas nukrenta žemiau reikalaujamos vertės, jei išlaikomi minimalūs reglamentuojami atstumai.

Itin efektyvus

alira LWDV yra efektyviausias šilumos siurblys oras/vanduo mūsų įmonės istorijoje ir vienas efektyviausių šilumos siurblių oras/vanduo rinkoje. Dėl labai aukšto metinio efektyvumo koeficiento, LWDV tenkina paramos kriterijus prie visų norminių lauko oro temperatūrų visose Vokietijos žemėse, net ir monoenergetiniu režimu – tiek naujos statybos, tiek renovuojamiems namams.

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ

alira LWD/LWDV serija pasižymi alpha innotec gaminiams būdingu ilgaamžiškumu ir patikimumu. Novatoriška iki smulkmenų konstrukcija bei plati kokybiškų priedų paletė palengvina sumontavimą ir aptarnavimą. Universalūs sisteminiai sprendimai suteikia papildomo lankstumo montuotojams.

alira LWDV yra ateities reikalavimus atitinkantis modelis, nes šis inververteriniu būdu reguliuojamas šilumos siurblys veikia ypatingai efektyviai ir nepaprastai tyliai. Konstrukcijoje naudojamas natūralus šaltnešis, paverčia alira LWD / LWDV serijos šilumos siurblius CO2- neutraliais įrenginiais.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from - Youtube
Vimeo
Consent to display content from - Vimeo
Google Maps
Consent to display content from - Google